GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

Ufs 160mm Balance Yün Keçe

Ufs 160mm Balance  Yün Keçe
Ufs 160mm Balance  Yün Keçe
Ufs 160mm Balance  Yün Keçe
Görsel 1
Görsel 2
Görsel 3
Geçici olarak temin edilememektedir. Temin edildiğinde

Bu ürünün yerine tercih edebileceğiniz ürünler

Sarı Tüylü Agresif Polisaj Keçesi
KDV Dahil 32,40 TL
Agresif tüy yapısına sahip 145mm tabana uyumlu premıum domestic keçe
KDV Dahil 105,00 TL
Dikişsiz 6mm destek tabanlı,siyah taban
KDV Dahil 95,00 TL
Krem tabanlı yumuşak keçe otomotiv, uçak ve yat yüzeyleri gibi ergonomik ve değişkenlik gösteren yüzeyler üzerinde kullanıma uygundur.

Neden Kullanmalısınız ?

Balance keçe bünyesinde ki teknolojik yapıştırıcı sayesinde orbital makine ile yapılan uygulamalarda maximum başarı sağlar. Pembe taban özel yapısı sayesinde pasta makinenizin balans yapmasını engeller. Balance keçeye baskı uyguladığınızda, pembe taban yüzeyden gelen ters kuvveti emer. Bu sayede Kuvveti her yöne eşit şekilde dağıtarak, homojen finisaj sağlar. Teknolojik yapıştırıcı sayesinde Balance keçeye kazandırılan en yüksek avantaj dikişsiz olma özelliğidir. Dikiş anında toplanan tüyler ve dengesiz tüy dağılımı Balance keçe ile ortadan kalkmıştır. Pasta cila yüzeye dengeli bir şekilde yayılır. Ince Velcro sayesinde Balance keçenin defalarca makine tabanına takılıp sökülmesi gerçekleşir. Yıkanma özelliği ile Balance keçe ekonomik bir ürün haline gelir. %100 Avustralya Kuzu Postundan yapılmıştır.


Standart Kullanım Özellikleri;

Keçenin ilk uygulamasında makine çalıştırılmadan önce pasta cilanın tüylere el ile emdirilmesi tavsiye edilir. Hava basınçlı makineler için maksimum dönüş hızı 3000 rpm/dk, hava tüketimi 450 lt/dk, hava basıncı 4-6 atm olmalıdır. Elektrikli makineler için güç : 1200W, maksimum dönüş hızı 3000 rpm/dk, ağırlık 3 Kg'dan fazla olmalıdır. Bu standartların dışında makinelerde ile yapılan operasyonlarda Balance keçe performansının değişeceği göz önüne alınmalıdır.

Yıkama Talimatı; Yalnızca su (20 - 30 °C) ve sıvı sabun ile tüyleri yıkayın. Köpürtün ve iyice durulayın. 40 °C üzerindeki yıkamalarda tüylerde keçeleşme görülür ve önerilmez. Yıkamanın hemen sonrasında keçenizi makinenize takın ve en yüksek devirde tüyler kuruyuncaya kadar ortalama 4-5 dakika süresince keçeyi döndürün. Santrifüj etkisi ile keçe kuruyacaktır. Şimdi tekrar makinenize takarak pasta işlemine başlayabilirsiniz. Keçe soba, fırın, elektrikli ısıtıcı, kalorifer, infrared ısıtıcılar gibi ısı kaynakları ile kurutulmamalıdır. Aksi durum keçenin deformasyonuna sebebiyet verir. Solvent türevi kimyasallarla yıkanması uygun değildir. Keçenizi basınçlı hava ile ya da makine dönüş yaparken keskin yüzeylerde temizleyebilirsiniz. Keçeyi Tabandan Çıkarma Talimatı; (Premium Seriler İçin) ? Keçe sünger kısmından değil cırt kısmından çekilerek tabandan ayrılmalıdır. Aksi takdirde sünger mukavemete dayanamaz ve ortadan ayrılır.


Diğer Özellikler
Stok Kodu160b
MarkaUFS
Stok DurumuBu ürün geçici olarak temin edilememektedir.
    Anasayfa   İletişim   Müşteri Hizmetleri                           

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.